O prodejně

Request could not be processed : UAE
Naše společnost se zabývá prodejem a rozvozem ryb. Nabízíme ryby mražené formou šokového mražení, mražení bez vody a ryby chlazené.

V našem sortimentu můžete naleznout sladkovodní ryby, ale i také mořské ryby, jako jsou např. Tuňák, treska, hejk, žralok, losos, pstruh, krevety a mnoho dalších.

Proč nakupovat ryby a mořské plody u nás?
Perfektně vyškolený personál Vám doporučí kvalitní rybu, buď s kostí, bez kostí, filety, celé ryby, dle přípravy apod. A navíc si jako bonus odnesete recepty ke každému nákupu zdarma.

Kvalita a sortiment
Náš dodavatel je přímým dovozcem ryb z celého světa. Mořské ryby jsou dováženy od stálých zahraničních dodavatelů, jejichž kvalitu rybí suroviny jsme prověřili a jsme s ní dlouhodobě spokojeni. U našeho dodavatele v žádném případě nedochází k rozmražování ryb za účelem přidávání vody do výrobků. Ryby jsou zpracovávány ve zmraženém stavu, a to mnoha formami. (porcování, řezání, steakování, kuchání, kalibrace apod.).

Náš dodavatel se v současné době řadí mezi přední zpracovatele sladkovodních a mořských ryb v České republice s denní kapacitou zpracování až 11000kg živých sladkovodních ryb a 8000kg ryb mořských zmrazených.

Osobně nás můžete navštívit v prodejně ve Slavičíně, K Nábřeží 841

Těšíme se na Vás a přejeme dobrou chuť :-)

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.